Vítejte na stránkách Vaší veterinární ordinace.

Aktuálně

Aktuální ceník vakcinací:

Pes

DHPPILR  420,-

DHPPIL     370,-

Vzteklina až na tři roky 290,-

kočka PCH 370,-

králík

myx+mor  190,-

Po vakcinaci obdržíte poukaz na preventivní prohlídku zdarma pro vašeho mazlíčka.

 

FacebookTwitter

Naše služby

 

 • PREVENTIVNÍ PÉČE
  Prevence, je hlavní předpoklad pevného zdraví, optimálního vývoje a dokonalé kondice. Zahrnuje profylaktický program pro malá zvířata - pravidelné očkování, odčervení, boj proti blechám a klíšťatům, péči o drápky, uši, oči, zuby.... Preventivní prohlídku lze spojit s odběrem krve, moči, trusu. Nesmíme zapomínat na specifické potřeby geriatrického a obézního pacienta. Součástí každé vakcinace je klinické vyšetření očí, uší, stavu dutiny ústní a tělních otvorů, kůže a pohybového aparátu, stanovení triasu a je tu prostor pro Vaše dotazy a záchyt prvních příznaků možných onemocnění.
 • INTERNA
  Diagnostika a terapie vnitřních onemocnění za využití diagnostických metod ( RTG, USG, analýza krve, moči, trusu, videoskop.....)
 • RTG VYŠETŘENÍ
  Diagnostika onemocnění pohybového aparátu a vnitřních orgánů včetně dysplazie kyčelních a loketních kloubů, spondyloartrozy, ortopedických vad, poruch růstu....
 • CHIRURGIE A ORTOPEDIE
  Rutinní i náročné chirurgické a vybrané ortopedické operace. Operace pupeční, tříselné a perianalní kýly, operace v dutině břišní, na trávicím traktu ( neprůchodnost, cizí tělesa, poranění, nádory, atd.), močové soustavy ( novotvary, močové kameny, zprůchodnění moč. cest, atd.) gynekologické operace, operace na hlavě, uších včetně resekce zvukovodu, očí a víček (viz. OPHTALMOLOGIE).Osteosyntetická fixace zlomených kostí, ruptura kolenních vazů, luxace patelly, kyčlí a jiných kloubů, atd.
 • GYNEKOLOGIE A PORODNICTVÍ
  Určení vhodné doby ke krytí (vaginální cytologie, stanovení hladiny progesteronu), ranná diagnostika gravidity (USG od 21. dne, RTG od 40. dne březosti), monitoring průběhu gravidity, vedení problémových porodů, chirurgická intervence - císařský řez, konzultace a poradenství před, při a po porodu k zajištění úspěšného odchovu mláďat, chirurgická kastrace samců a samic (pes, kočka, fretka, králík, atd.), dočasná hormonální kastrace psů....
 • DERMATOLOGIE
  Diagnostika a terapie kůže a derivátů, mikroskopické vyšetření kožních seškrabu a stěrů na přítomnost parazitů, biopsie, histologie a barvení kožních otisků, kultivace a diag. kožních mykóz, chirurgická exstirpace kožních nádorů a útvarů.
 • STOMATOLOGIE
  Vyšetření dutiny ústní, posouzení skusu a kvality zubů a dásní, odstranění zubního kamene ultrazvukem, leštění zubů, extrakce, RTG diagnostika založení chybějících zubů....
 • OPHTALMOLOGIE
  Vyšetření, diagnostika a terapie onemocnění očí, chirurgické korekce postavení a poranění víček a novotvarů. Poranění a perforace rohovky, ošetření třetích víček, posouzení tvorby a odtoku slz,cizí tělesa, rohovkové vředy. Enukleace - operační vyjmutí očního bulbu.
 • HOMEOPATIE
  Alternativní přístup k terapii s využitím vnitřních obranných sil organismu na principu podobnosti.
 • LABORATORNÍ VYŠETŘENÍ
  Biochemické vyšetření krve a moči na počkání (vlastní laboratoř), spolupráce s akreditovanými laboratořemi NsP Hustopeče, Břeclav. Odesílání vzorků do specializovaných veter. laboratoří.
 • OSTATNÍ
  Krátkodobá pooperační hospitalizace.
  Výjezdy k pacientům
  Označování zvířat mikročipy, tetování.
  Vystavení a evidence mezinárodních cestovních pasů
  Zajišťujeme veterinární dozor, prevenci a léčbu v městském útulku v Bulharech.
  Součástí ordinace je recepce s prodejem krmiv, klinických vet. diet, kosmetiky, antiparazitik a jiných chovatelských potřeb.
  Poradenství v oblasti chovu a výživy zvířat.