Vítejte na stránkách Vaší veterinární ordinace.

Aktuálně

Aktuální ceník vakcinací:

Pes

DHPPILR  420,-

DHPPIL     370,-

Vzteklina až na tři roky 290,-

kočka PCH 370,-

králík

myx+mor  190,-

Po vakcinaci obdržíte poukaz na preventivní prohlídku zdarma pro vašeho mazlíčka.

 

FacebookTwitter

PREVENCE -kvalitní život vašeho zvířete.

 

Důležitým předpokladem pevného zdraví je pravidelné celoživotní očkování proti infekčním chorobám, pravidelné odčervení zvířat proti vnitřním parazitům 2 – 3 x ročně ( u mláďat častěji ) a aplikace přípravků proti zevním parazitům ( blecha, veš, klíště, srdeční a podkožní červi- dirofilarióza ). To v době častějšího cestování a styku se zahraničím nabývá na významu.

Součástí vakcinace je u nás klinické vyšetření aktuálního zdravotního stavu zvířete a jako benefit nabízíme PROGRAM PREVENCE ZDRAVÍ, který je do šesti měsíců po očkování zdarma. Pozvánka na vyšetření obsahuje :

vyšetření TRIAS- teplota, dech, puls

auskultace srdce, plic a trávícího traktu

adspekce očí, uší, srsti, posouzení motility

zhodnocení stavu dutiny ústní

kontrola výživného stavu a dietetická doporučení

vyšetření moči.

Cílem preventivní prohlídky je včasný záchyt, diagnostika a následná léčba zdravotních problémů, které by mohly zůstat neodhaleny.

Dále nabízíme biochemické vyšetření krve a moči na počkání, vyšetření pomáhá odhalit správnou funkci vnitřních orgánů a počínající poruchy zdravotního stavu.

Digitální rentgen nám umožňuje kvalitněji posoudit onemocnění pohybového aparátu, včetně růstových poruch u velkých psů a tak předejít pohybovým omezením na stáří.

Chirurgie = prevence ? Ano. Kastrace je účinná prevence některých onemocnění- zánět dělohy, nádory mléčné žlázy, cukrovka, pseudolaktace, hypertofie prostaty u samců a nežádoucí chování ( toulání, teritoriální značkování, agresivita ).

Prevence je vždy lepší a levnější než terapie a může prodloužit a zkvalitnit život vašeho zvířete.